DUCKDUCKKTO TAM?

Nasza ekipa składa się z prawdziwych pasjonatów mody i wzornictwa. Kierujemy się potrzebą podkreślenia indywidualizmu, ale nie zapominamy, że tworząc produkt kreujemy otaczającą nas wszystkich rzeczywistość. Jesteśmy przekonani, że poprzez modę i sztukę jesteśmy w stanie wyrażać siebie. DUCKDUCK nie jest dziełem przypadku. Tworzymy dla Was- od serca..

CO Z CZYM?

DUCKDUCK to stylowe, miejskie płaszcze przeciwdeszczowe wykonane z atestowanego i certyfikowanego materiału PVC. Wykonane z najwyższą starannością nie tylko świetnie wyglądają, ale zachowują pełną funkcjonalność. Tak jak kacze pióra pokrywa substancja chroniącą przed wodą, tak nasze specjalne zgrzewy wzmacniające szwy zabezpieczają Ciebie przed każdą kroplą deszczu. Płaszcz posiada także dla Twojego komfortu i wygody wysokiej jakości podszewkę wykonaną z bawełny. Miło, stylowo i praktycznie. DUCKDUCK to ikona oryginalności.

SZCZĘŚLIWE SZYCIE

Płaszcze DUCKDUCK to ręczna robota wykonana przez najwyższej klasy specjalistów pasjonatów. Nasza produkcja nie ma nic wspólnego z wielotysięcznymi halami produkcyjnymi na końcu świata. Szyjemy w Polsce i jesteśmy z tego dumni. Wyróżnia nas nie tylko wysoka klasa i oryginalność, ale także dbałość o najmniejszy detal.